Akční filmy na DVD

DVD Nepřemožitelný Shaolin

DVD Nepřemožitelný Shaolin

Nastává den pomsty…

Tři učitelé Severního Shaolinu jsou povoláni Mandžuy, aby učili jejich vojáky bojovému umění a aby se utkali s mistry Jižního Shaolinu. Severní Shaolin v čestné souboji zvítězí. Tu noc kantonský generál Pu Kang-Tu zabije mistry Jižního Shaolinu a z tohoto činu obviní trojlístek nevinných bojovníků. Jižní část Shaolinu vyšle několik žáků, aby pomstili smrt svých mistrů. Generálovi se tak podaří rozpoutat spor mezi Severním a Jižním Shaolinem s cílem obě strany zničit.

49 Kč Cena:

DVD Nezdolné trio

Kung-fu legenda pokračuje...5.díl z kultovní akční série.

Bojovník Wang Yu se vrací do rodné vesnice. Přivítá ho vypjatá atmosféra. Tři vůdci místního povstání unesli soudcovu dceru, aby ho mohli vydírat. Soudcova chamtivost totiž nezná mezí. I přes zákaz císaře stále vybírá od lidí vysoké daně. Wang Yu vytvoří dohodu mezi oběma stranami. Navrací unesenou dívku zpět do jejího domova a slibuje splnění požadavků vesničanů. Soudce ale nedostojí svému slovu. Trojice únosců nemá jinou volbu, musí se postarat o nápravu křivdy…

49 Kč Cena:

DVD Pět zbraní

Pokračování úspěšné asijské kung-fu série.

Umírající učitel kung-fu pověří Yanga, oddaného žáka, aby vyzkoušel loajalitu jeho pěti bývalých studentů. Každý z nich ovládá jednu smrtící kung-fu praktiku. Mistr má obavy z jejich možného zneužití. Nezná ani totožnost svých žáků, protože během učení musí všichni nosit masky kvůli utajení identity. Yang podezřívá některé z žáků, že se přidali na stranu zla. Potřebuje získat spojence. Kterému z nich ale může věřit?

49 Kč Cena:
DVD Ve jménu Angela

DVD Ve jménu Angela

Akční mafiánská komedie se Sylvesterem Stallonem v hlavní roli.

49 Kč Cena:

DVD Profesionál

V Chicagu tiká bomba. Rozhodují vteřiny. Akční film v hlavní roli se Stevenem Seagalem.

49 Kč Cena: