Loading...

Levné filmy a pohádky na DVD

Kontakty: +420 775 938 001 (po - pá / 9 - 16) | info@revyt.cz 

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  
Romasanta: Hon na vlkodlaka

Romasanta: Hon na vlkodlaka

Španělsko, rok 1850. Přemnožení vlci zamořují lesy. Lidé projíždějící lesem mizí za záhadných okolností. Nalezené mrtvoly jsou vždy znetvořené, doslova rozsápané. Kromě šrámů, připomínající útok divoké šelmy, mají na těle precizní chirurgicky ostré řezy, to však není všechno, někdo jim vysál podkožní tuk. Nikdo z lidí v okolí netuší, z jakého důvodu se tak děje.
Místní vesničané jsou velmi vyděšení a bojí se vstoupit do lesa. Po okolí se začínají šířit pověsti o vlkodlakovi, který je ve dne spořádaným člověkem a v noci se probouzí v krvelačnou bestii. Lidé v panice pochytají všechny vlky a zabijí je. Legenda o „Vlkodlaku z Allarizu“ je na světe. Mezitím na samotě žijící Barbara a její sestra Josephine, se cítí v bezpečí pouze, když je navštíví pocestný obchodník jménem Manuel Romasanta. Ale proč se Romasanta nebojí vstoupit do lesa? Jaká tajemství se skrývají pod střechou jeho vozu...?
Film byl natočen podle skutečné události příběhu Manuela Blanco Romasanty, pocestného obchodníka, který se přiznal k vraždám třinácti lidí, jejichž tělesný tuk používal na výrobu mýdla. Romasanta byl souzen v Allarizu, v roce 1852, a aby se vyhnul nejvyššímu trestu, prohlašoval během procesu, že byl vlkodlakem...

DVD pošetka. Český dabing.

49 Kč

na skladě v tuto chvíli zbývá: 2 kusy

49